Wachtlijst
Wachtlijst update 1 december 2025
Er is direct plek voor E-health behandeling. Er is eerst een online intake en daarna een face-to-face intake in de praktijk. Samen bespreken we de juiste module die passend is bij uw probleem, klachten en hulpvraag. Vervolgens kunt u de e-health module(s) volgen, in uw eigen tijd, tempo en op eigen locatie. Zo nodig, zijn er online gesprekken.
U kunt zich nu al aanmelden voor de basisgroep CGT (cognitieve gedragstherapie) die start in mei/juni 2026. De groep CGT in januari 2026 is al vol.
Meer informatie over deze groep kunt u boven aan van de website vinden op tabblad Basisgroep CGT. Deze basisgroep is voor zowel mensen die binnen de BasisGGZ als binnen de Specialistische GGZ worden aangemeld. Ook voor mensen die al in een behandelproces zitten, kan deze basis CGT waardevol zijn. Deze basisgroep wordt gegeven door Sonja Wensink -de Boer, gz-psycholoog/psychotherapeut. Geef bij de mail of contactformulier aan dat u zich wil aanmelden voor de basisgroep CGT.
Na de groep is er een gegarandeerde behandelplek binnen de BasisGGZ of de SGGZ.
Voor enkelvoudige problematiek, passend binnen de basisGGZ, geldt er helaas een aanmeldstop. Er staan te veel mensen al op de wachtlijst.
Deze kortdurende behandeling wordt uitgevoerd door mw. A. Wensink, gz-psycholoog, Praktijk Floracion. Zij werkt op de vrijdag in de praktijk.
Er is een aanmeldstop voor behandeling binnen de basisGGZ en specialistische SGGZ.
“Wanneer u de wachttijd te lang vindt, kunt u altijd contact opnemen met een andere zorgaanbieder, of uw zorgverzekeraar vragen om wachtlijstbemiddeling. Uw zorgverzekeraar kan u ondersteunen, zodat u binnen 4 weken vanaf uw eerste contact met een zorgaanbieder een intake gesprek krijgt, en dat binnen 10 weken vanaf de intake, de behandeling is gestart. Dit zijn de maximaal aanvaardbare wachttijden die door zorgaanbieders en zorgverzekeraars gezamenlijk zijn overeengekomen (de treeknormen).”

